Açık Günler / Saat : Her Gün - 11.00 - 02.00

 Türk hamamı geleneği, Türklerin Anadolu'ya ulaşmasından önceki bir zamana kadar uzanmaktadır. Türkler Anadolu'ya geldiklerinde bir banyo geleneği getirdiler ve Romalılar ve Bizanslılar'ın yerel varyantlarla bir diğeri ile karşı karşıya geldiler. Gelenekler birleşti ve Müslümanlığın temizlik konusundaki kaygısı ve suyun kullanımına eşdeğer saygısının eklenmesiyle, Türk Hamamı'nın tamamen yeni bir konsepti ortaya çıktı.

Türk Hamamı geleneğinin ilk aşaması olarak görülen Kese, yoğun terleme sonrasında vücudun daha saf ve temiz hale getirilmesi için uygulanır. Kese, tüm zararlı maddeleri ciltten atmaya, tıkanmış gözenekleri temizlemeye ve pürüzleri gidermeye yardımcı olur.

Köpük masajı, peeling sonrası uygulanan bir uygulamadır. Bu masaj sırasında, tüm vücut doğal ve kokulu sabun kabarcıkları ile kaplıdır.

Blog

Sap & Masaj Genel Bilgi


Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet açısından bilgilendiriyoruz.

Geleneksel İsveç masajından bir değişiklik yapmak için jonesing yapıyorsanız veya egzersiz veya artrit nedeniyle özellikle sert veya hassassanız , Thai masajı tam da aradığınız şey olabilir.

İnsanların çoğu insan dokunuşunun tadını çıkarır. Bir dokunuş, rahatlığı, sevgiyi, farkındalığı ve diğer birçok hissi iletebilir. Ayrıca ağrıları ve ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir. Bunların hepsi, özellikle de hamileyken, bir faydadır.

Lomi lomi masajının amaçlarından biri, vücudun vücuttaki doğal enerji akışındaki tıkanıklıkları temizlemektir. Geleneksel Çin tıbbında olduğu gibi, enerji tıkanıklıklarının fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığa katkıda bulunduğu düşünülmektedir.