Açık Günler / Saat : Her Gün - 11.00 - 02.00

Sauna çok terlettiği için girmeden önce bol su içilmesi tavsiye edilir. Aynı duşta olduğu gibi yemek yer yemez girmemelisiniz. Girmeden önce vücudunuz kuru ve temiz olmalıdır. Ahşap oturma yerlerine sırt üstü oturduğunuzda ısı vücudunuza daha iyi dağılabilmektedir. Eğer hassas bir vücudunuz varsa alıştıra alıştıra girmelisiniz. Eğer üstünüzde atlet v.b iç çamaşırı varsa bunları çıkarıp bir havluyla girmelisiniz çünkü içerisi ısındıkça üstüne yapışan giysiler size rahatsızlık verebilir. Saunadan çıktıktan sonra vücudunuz toksinleri attığı için hemen arkasından besleyici kremlerle cildinizi yumuşatabilirsiniz. Çocuklarda, yaşlılarda ve hamile olanlarda sauna süresi daha kısa olmalıdır.

Blog

Sap & Masaj Genel Bilgi


Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet açısından bilgilendiriyoruz.

Geleneksel İsveç masajından bir değişiklik yapmak için jonesing yapıyorsanız veya egzersiz veya artrit nedeniyle özellikle sert veya hassassanız , Thai masajı tam da aradığınız şey olabilir.

İnsanların çoğu insan dokunuşunun tadını çıkarır. Bir dokunuş, rahatlığı, sevgiyi, farkındalığı ve diğer birçok hissi iletebilir. Ayrıca ağrıları ve ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir. Bunların hepsi, özellikle de hamileyken, bir faydadır.

Lomi lomi masajının amaçlarından biri, vücudun vücuttaki doğal enerji akışındaki tıkanıklıkları temizlemektir. Geleneksel Çin tıbbında olduğu gibi, enerji tıkanıklıklarının fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığa katkıda bulunduğu düşünülmektedir.