Açık Günler / Saat : Her Gün - 11.00 - 02.00

Prenatal (Gebelik) Masajının Faydaları ve Riskleri

Prenatal (Gebelik) Masajının Faydaları ve Riskleri

Görüntüleme Sayısı 93

Birçok farklı masaj türü olduğu gibi, birçok masaj videoları da vardır. Hangi türden randevu almanız gerektiğine karar vermenize yardımcı olacak çeşitli masaj stillerinin kısa bir tanıtımını yapmak istiyorsanız, başlamak için harika bir yer masaj videolarımızla. Her masaj videosu yaklaşık üç dakika uzunluğundadır ve farklı masaj türlerini görmenizi sağlar.


Thai masajı kaplıcalarda popüler hale geldi ve diğer masaj türlerinden daha enerji verici hale geldi. Orada sadece yalan söylemezsin - terapist hareket eder ve sizi bir dizi duruşa doğru uzatır. İş yapmaksızın yoga gibi. Thai masaj videosuna ek olarak, Tay Masajı Fotoğraf Galerisi'ndeki Tay Masajı'nın fotoğraflarını görebilir veya Tayland Masajı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Refleksoloji bazen ayak masajı olarak adlandırılsa da, ayak masajından daha fazlasıdır. Refleksoloji, vücuttaki organlara ve sistemlere karşılık gelen ayak üzerindeki belirli noktalara basınç uygulanmasını içerir.

Masaj videolarıyla ilgileniyorsanız, evde nasıl masaj yapılacağını öğrenmek isterseniz, bol seçenek de vardır. Popüler video web sitelerinde ve YouTube ve Google Video gibi arama motorlarında çevrimiçi olarak giderek artan sayıda kısa video var. Bununla birlikte, bazı videolara hızlıca baktım ve gerçekten karışık bir çanta. Videolardaki kişilerin çoğu lisanslı masaj terapistleri değildir, bu yüzden tekniklerin doğru ve güvenli bir şekilde gösterildiğine dair bir garanti yoktur.

Masaj videoları ve DVD'ler çevrimiçi olarak veya kitapçılarda da satın alınabilir. Masaj videoları evde masajın faydalarını sağlamaya yardımcı olmak için harika bir yol olsa da, nasıl yapılmalı videolara dikkatle yaklaşılması gerektiğini unutmayın.

Birincisi, masaj herkes için uygun değildir ve birçok masaj videosu bunu açıklamamaktadır. Örneğin, kanser, osteoporoz, romatoid artrit, derin ven trombozu, yakın zamanda kalp krizi veya cerrahi, hematom, tümörler, fıtıklar, yeni veya iyileşmemiş kırıklar, yanıklar veya enfeksiyonlar gibi tıbbi rahatsızlıkları olan veya hamile olan kişiler, almadan önce doktorlarına danışırlar. Mesaj.

Masaj, enfekte, kırılmış, kabarmış, ülsere ya da baskının zararlı olabileceği diğer alanlara temas ettirilmemelidir.

Masajın yan etkileri arasında geçici ağrı, ağrı ve yorgunluk sayılabilir. Çok nadiren masaj, genellikle uygun olmayan bir kişi tarafından yapılan masajdan kaynaklanan iç kanama, geçici felç ve sinir hasarına neden olabilir.


Masaj yaptırmayı düşünüyorsanız, önce doktorunuzla konuşun. Alternatif tedavinin standart bakım yerine kullanılmaması gerektiğini unutmayın. Bir koşula kendiliğinden davranmak ve standart bakımdan kaçınmak veya geciktirmek ciddi sonuçlar doğurabilir.

Blog

Sap & Masaj Genel Bilgi


Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet açısından bilgilendiriyoruz.

Geleneksel İsveç masajından bir değişiklik yapmak için jonesing yapıyorsanız veya egzersiz veya artrit nedeniyle özellikle sert veya hassassanız , Thai masajı tam da aradığınız şey olabilir.

İnsanların çoğu insan dokunuşunun tadını çıkarır. Bir dokunuş, rahatlığı, sevgiyi, farkındalığı ve diğer birçok hissi iletebilir. Ayrıca ağrıları ve ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir. Bunların hepsi, özellikle de hamileyken, bir faydadır.

Lomi lomi masajının amaçlarından biri, vücudun vücuttaki doğal enerji akışındaki tıkanıklıkları temizlemektir. Geleneksel Çin tıbbında olduğu gibi, enerji tıkanıklıklarının fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığa katkıda bulunduğu düşünülmektedir.