Açık Günler / Saat : Her Gün - 11.00 - 02.00Klasik masajın olumlu etkileri;


Giderek yoğun çalışma ve ofis yaşamında Klasik Masajın aynı zamanda günlük stresten kurtulmanın ana yollarından bir tanesidir. Temel olarak büroda oturmanın temel sorunların ana nedenleri olduğunu söyleyen çok sayıda çalışma var.

Kendinizi ARES  SPA Ankara'da bir sırt masajı ile tedavi edin
ARES  SPA, tıbbi bakım hizmeti vermemektedir ve ARES  SPA'da reçetelere izin verilmemektedir. Masajlarımız sadece rahatlama içindir. Bu yüzden masajları iyileştiremezler, ancak iyi olmayı teşvik ederler. Genel durum üzerinde kesinlikle olumlu bir etki yaratabilecek bir gerçek.

Sırt Masajı

Sırt masajı gevşenin en yüksek şeklidir
Masajın gücünün yanı sıra masaj için tercih edilen arka bölgelere de uyguluyoruz. Her şeyden önce, misafirlerimizin fiziksel stres önemli bir rol oynar. ARES SPA, bu masaj için çok sayıda olumlu geri dönüş aldı.


Masaj süresi 30 dakikadır. Daha uzun bir masaj için arıyorsanız, o zaman biz de yapılandırılmış Klasik masaja benzer ; gevşeme ve boyun kaslarınızı açmaya yarar 45 dakikalık bir süreye  olan masajları öneriyoruz.


Sırt masajı ile düzenli olarak dinlenmenizi öneririz. Bunun için misafirlerimize yaklaşık% 20'lik bir fiyat avantajı sunan çok popüler bir 5-serisi masaj teklifi sunuyoruz. 30 dakika dinlenmek için öğle yemeği molası ve ofis rutininden sağlıklı bir mola vermek için kendinize bir fırsat verin

Akut ağrı için, önce bir doktor veya fizyoterapistle görüşmenizi şiddetle tavsiye ederiz. ARES SPA masajlarının tıbbi yönü yoktur. Masajlarımız sadece rahatlamak içindir.

Blog

Sap & Masaj Genel Bilgi


Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet açısından bilgilendiriyoruz.

Geleneksel İsveç masajından bir değişiklik yapmak için jonesing yapıyorsanız veya egzersiz veya artrit nedeniyle özellikle sert veya hassassanız , Thai masajı tam da aradığınız şey olabilir.

İnsanların çoğu insan dokunuşunun tadını çıkarır. Bir dokunuş, rahatlığı, sevgiyi, farkındalığı ve diğer birçok hissi iletebilir. Ayrıca ağrıları ve ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir. Bunların hepsi, özellikle de hamileyken, bir faydadır.

Lomi lomi masajının amaçlarından biri, vücudun vücuttaki doğal enerji akışındaki tıkanıklıkları temizlemektir. Geleneksel Çin tıbbında olduğu gibi, enerji tıkanıklıklarının fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığa katkıda bulunduğu düşünülmektedir.