Açık Günler / Saat : Her Gün - 11.00 - 02.00


İsveç'te, "İsveç masajı" sadece "klasik masaj" olarak bilinir. Ve tam olarak ne olduğu - masaj için batı standardını temsil eden klasik bir tedavidir. İsveç masajında ​​kullanılan beş ana teknik - okşayarak ve süzülerek; yoğurma; sürtünme; dokunma veya vurma; titreşim - muhtemelen "tipik" bir masaj hakkında düşündüğünüzde akla ilk gelen ilkbahardır.  Bu masajda onu yaşayacaksınız.

İsveç masajı ne için iyidir?

Çeşitli İsveç masaj teknikleri, dolaşımınızı iyileştirmek, kaslarınızı rahatlatmak ve daha rahat hissetmenizi sağlamak için tasarlanmıştır.

İsveç masajı, kemikte daha yumuşak vuruşlar ve vücudun daha hassas kısımlarını kullanır ve daha kalın kasların olduğu yerlerde vuruşlar yapar. Bu basınç ayarı, rahatlamak için ideal bir masaj yapar.

Sakinleştirici faydaların yanı sıra İsveç masajının aşağıdakiler için iyi olduğu düşünülmektedir:

Toksinleri temizleyerek kas gerginliğini hafifletmek
Kandaki oksijen akışını arttırarak dolaşımın iyileştirilmesi
Bağları ve tendonları esnek tutmak için yardımcı
Duygusal ve fiziksel stresin azaltılması.

Gitmeden önce, ne giymeniz gerektiği konusunda ARES SPA ile görüşün: SPA, tek kullanımlık iç çamaşırı sağlayabilir. Tüm kıyafetlerinizi çıkarmanın düşüncesi sizi utandırıyorsa, endişelenmeyin: terapistiniz profesyonel bir örtü teknikleri teknisyenidir. Masajda kullanılan yağlar ve losyonlar leke kumaşlarıdır.

Herhangi bir tıbbi durumunuz varsa, olabilir ya da olmayabilir . ARES SPA 'ya bundan haberdar olması gerekir. Masaja gittiğiniz saatlerde ağır yemeklerden ve alkolden kaçınmak en iyisidir.

Blog

Sap & Masaj Genel Bilgi


Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet açısından bilgilendiriyoruz.

Geleneksel İsveç masajından bir değişiklik yapmak için jonesing yapıyorsanız veya egzersiz veya artrit nedeniyle özellikle sert veya hassassanız , Thai masajı tam da aradığınız şey olabilir.

İnsanların çoğu insan dokunuşunun tadını çıkarır. Bir dokunuş, rahatlığı, sevgiyi, farkındalığı ve diğer birçok hissi iletebilir. Ayrıca ağrıları ve ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir. Bunların hepsi, özellikle de hamileyken, bir faydadır.

Lomi lomi masajının amaçlarından biri, vücudun vücuttaki doğal enerji akışındaki tıkanıklıkları temizlemektir. Geleneksel Çin tıbbında olduğu gibi, enerji tıkanıklıklarının fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığa katkıda bulunduğu düşünülmektedir.