Açık Günler / Saat : Her Gün - 11.00 - 02.00Bali masajı daha rahatlatıcıdır. Thai masajı sırasında vücudunuz bükülür ve farklı pozisyonlara taşınırken, Bali masajı sırasında hiç kimse esnekliğinizi test edemez. Tüm zaman boyunca uzanacaksınız ve yapacağınız tek fiziksel çaba midenizden sırtınıza dönecektir.

Bali masajında Masözlerimizin hareketleri pürüzsüz ve sağlamdır, ancak Thai masajında olduğu gibi uygulanan kan akışını durdurmak ve bırakmak için güçlü bir baskı yoktur.

Tay masajı yapmanın aksine, gevşek kıyafetler giymeniz gereken bir Bali masajı, sadece iç çamaşırınızda soyunmanızı ve kalmanızı gerektirir (kadınlar için sütyen yoktur). Daha sonra, masaj sırasında tamamen ılık havlularla kaplanacaksınız. Bu, Bali masajının daha fazla özel alan gerektirdiğini ve bununda ARES SPA'da sağlanacak bir çok alan olduğunu belirtmek isterim . 

Blog

Sap & Masaj Genel Bilgi


Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet açısından bilgilendiriyoruz.

Geleneksel İsveç masajından bir değişiklik yapmak için jonesing yapıyorsanız veya egzersiz veya artrit nedeniyle özellikle sert veya hassassanız , Thai masajı tam da aradığınız şey olabilir.

İnsanların çoğu insan dokunuşunun tadını çıkarır. Bir dokunuş, rahatlığı, sevgiyi, farkındalığı ve diğer birçok hissi iletebilir. Ayrıca ağrıları ve ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir. Bunların hepsi, özellikle de hamileyken, bir faydadır.

Lomi lomi masajının amaçlarından biri, vücudun vücuttaki doğal enerji akışındaki tıkanıklıkları temizlemektir. Geleneksel Çin tıbbında olduğu gibi, enerji tıkanıklıklarının fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığa katkıda bulunduğu düşünülmektedir.